1999 YILINDAN BERİ GÜVENLE

HKA Group olarak, çeyrek asırlık tecrübemizi dünya inşaat sektöründeki yeniliklerle birleştiriyor, kaliteli ve güvenilir yaşamlar inşa ediyoruz. En güzel ve en kaliteliye ulaşma çabamızdan ödün vermeden imza attığımız projelerde müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. İhtiyacınız olan konfor, estetik ve teknolojiyi sizler için tasarladığımız yaşam alanlarına dahil ediyoruz.

HAFRİYAT HİZMETLERİMİZ

Firmamız her türlü bina, okul, fabrika, devlet binalarında, yol ve köprü işlerinde temel açma kazılarıda dahil olmak üzere tüm hafriyat hizmetlerini gerçekleştirebilmektedir.

Firmamız İzmir bölgesinde ve çevresinde tüm hafriyat hizmetlerini gerekli koşullar çerçevesinde itina ile gerçekleştirmektedir.

OPET A.Ş AKARYAKIT HİZMETİ

Akaryakıt dağıtım şirketi olan Opet Petrolcülük A.Ş. bayisi olarak hem toptan ticari yakıt hem de akaryakıt istasyonu işletmeleri ile hizmet vermekteyiz. Şirketimiz, tecrübeli kadrosu ve dengeli büyüme stratejisi ile akaryakıt sektöründe üst sıralarda yer almaktadır.

HKA Group ailesi olarak akaryakıt, inşaat ve madencilik sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Her zaman en iyi olmayı hedefleyen şirketimiz, tüm çalışanlarımız tarafından benimsenen değerleri ile yer aldığımız tüm sektörlerde hizmet vermeye devem etmektedir.