KAÇANLAR İNŞAAT

HKA GROUP

1999 yılında Sayın Hüseyin Kaçan tarafından kurulan şirketimiz inşaat, akaryakıt, eğitim ve hafriyat alanında faaliyet göstermektedir. uzun yıllardır çok sayıda çalışanı ile hizmet vermekte olup İlkeli ve azimli çalışmasıyla her geçen gün daha da büyümektedir ve sosyal bir şirket olmaya devam etmektedir.

HKA Group olarak, geçmiş ve geleceği bireylerin hayatlarını iyileştirecek çözümler ile buluşturuyor, kaliteli ve güvenilir yaşamlar inşa ediyoruz. Yeni yaşam alanları inşa ettiğimiz her bir projemizde kazandığımız başarı ve deneyim, bir sonraki projemizde daha iyisini yapmamızı sağlayan yapı taşlarımızı oluşturmaktadır.

HKA Group olarak biz, bugüne dek yaptığımız ve geleceğe bir iz bırakmak amacı ile yapacağımız tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojilerden yararlanarak sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

En güzel ve en kaliteliye ulaşma çabamızdan ödün vermeden imza attığımız projelerde müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. İhtiyacınız olan konfor, estetik ve teknolojiyi sizler için tasarladığımız yaşam alanlarına dahil ediyoruz.

Sürekli Gelişim: Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Çağın gerektirdiği teknik bilgi ve gelişmelere uygun 3E olarak bilinen Emniyetli, Ekonomik, Estetik yapılar kıstasları kapsamında insanların ailesi ve sevdikleriyle birlikte güven içinde hayatlarını sürdürebilecekleri, mal ve can güvenliği esas alınarak “Yaşanabilir Mekânlar ve Projeler Üretmek”.

MİSYONUMUZ

Her bütçeye ve zevke uygun insanlarımıza yaşam alanları ve projeler üretiminde sektörün önde gelen, çözüm üretebilen, söz sahibi lider firmaları arasında yer almak, insanımıza hizmet sunabilmek.

VİZYONUMUZ

İnşaat faliyetlerinin insan-çevre-ekonomi ile bağlatılı olduğunun bilincinde olarak insanımıza uygun ve güvenli yapılar sunarken çevreye duyarlı olarak ülke ekonomisinin lokomotiflerinden biri olan inşaat sektörünü geliştirmek.

Değerlerimiz